Akció!

MATE Keszthelyi Agroturisztikai Találkozó 2024 – Georgikon Campus

Original price was: 2.500 Ft.Current price is: 2.000 Ft.

A KATT május 17-i koncertjeire belépést biztosító elővételes jegy.

786 készleten

Leírás

Helyszín: 8360 Keszthely, Festetics György út 5. MATE Georgikon Campus Pethe Ferenc Kollégium területe
Dátum: 2024. május 17-18. 9.00
Fellépők: Delta Zenekar, Vasovski Symphonic, Dj Rose & Crisis, Dj Lelle, Dj Krasznai
További információk: katt.uni-mate.hu

A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Georgikon Campus 2024. május 17-18. között második alkalommal rendezi meg a Keszthelyi Agroturisztikai Találkozót.

A rendezvényt 2023-ban azzal a céllal hívtuk életre, hogy környezettudatos programokon, helyi, valamint az Egyetemhez kötődő termelők és civil szervezetek bemutatkozása, színvonalas műveltségi-, kulturális- és sport rendezvények révén megteremtsük a különböző korosztályok számára a kulturált és tartalmas kikapcsolódás lehetőségét.

Várunk tehát minden kedves érdeklődőt 2024. május 17-18. között a Keszthelyi Agroturisztikai Találkozóra!

A szervezőség a beléptetés és a programváltozás jogát fenntartja!

Amennyiben mobileszközre letöltöd a jegyet, nem szükséges kinyomtatni. Ezt a helyszíni jegyátvételnél kell felmutatnod.

A jegy kizárólag egyszer használható fel, érvényességét a szervezők online rendszerben ellenőrzik.